ZÁVODY dračích lodí 2022

Startovné a pravidla dračích lodí - jezero Matylda

Startovné:
12 500 Kč – firemní posádky
7 500 Kč – korporace přátel
Číslo účtu pro úhradu startovného: 287359538/0300, termín úhrady startovného: 31. 5. 2022.
VS uvádějte prosím číslo posádky, které Vám bude přiřazeno a do poznámky napište jméno vaší posádky.

Vyplněnou příhlášku do hlavního závodu nebo do školního závodu zasílejte elektronicky na tento e-mail.

Základní pravidla závodu:
Starty:
• Starty jsou volné.
• Na start najíždějí lodě současně.
• Najíždění na startovní linii řídí kormidelníci podle pokynů startéra.
• Na pokyn startéra se na linii bójek zastaví.
• Start je z úplného klidu.
• Loď, která podle určení startéra odstartuje předčasně může být penalizována 5 sekundami.
• Startovní povel je „ Připraveni“ a poté zazní výstřel.

Sporné situace rozhodují:
• Organizátor závodu,
• hlavní rozhodčí,
• zástupce asociace DL,
• startér.

Startovné a pravidla dračích lodí - jezero Most

Startovné 21 členů:
15 500 Kč – firemní posádky
9 500 Kč – korporace přátel
Startovné 11 členů:
12 500 Kč – firemní posádky
7 500 Kč – korporace přátel
Číslo účtu pro úhradu startovného: 287359538/0300, termín úhrady startovného: 31. 7. 2022.
VS uvádějte prosím číslo posádky, které Vám bude přiřazeno a do poznámky napište jméno vaší posádky.

Vyplněnou příhlášku do hlavního závodu nebo do školního závodu zasílejte elektronicky na tento e-mail.

Základní pravidla závodu:
Starty:
• Starty jsou volné.
• Na start najíždějí lodě současně.
• Najíždění na startovní linii řídí kormidelníci podle pokynů startéra.
• Na pokyn startéra se na linii bójek zastaví.
• Start je z úplného klidu.
• Loď, která podle určení startéra odstartuje předčasně může být penalizována 5 sekundami.
• Startovní povel je „ Připraveni“ a poté zazní výstřel.

Sporné situace rozhodují:
• Organizátor závodu,
• hlavní rozhodčí,
• zástupce asociace DL,
• startér.

Přihlášené posádky do hlavního závodu - Matylda

Seznam přihlášených posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1SCAMO DREAM TEAM Zbyněk Dvořák
2MRŠINYIrena Malá
3ČERNOŠICKÉ FOSÍLIE Romana Korečková
4STARCOLOR Miroslav David
5THE MOST SEXY GIRLS Vladislava Turčanová
6MOKRÝ BANDITI Jiří Chaloupka
7PRODECO TEAM Tomáš Gartner
8KANONÝŘI Miroslav Kučera
9INTERMONT,OPATRNÝ - GROUPIng. Marek Opatrný
10DRACI Z KAMENČÁKU REVIVALMichal Pták
11DRAČICE Z KAMENČÁKU Michal Pták
12PROMILE TEAM Jana Komínková
13SEDLÁCI ZE SOUŠE David Sedlák
14TECHNICKÉ SLUŽBY - FITNESS ZIMÁKJan Vágner
15CHEMINVESTIng. Tomáš Krenc
16OUŘADOVÉ Vojtěch Brzoň
17BELA MOSTMartina Hofmanová
18SPORŤÁCIPetr Formánek
19NESLYŠÍCÍ MOST DEAFLukáš Šic
20ORLOVÉZbyněk Vodák
21UHLOMOSTJosef Žižka
22SYMPAŤÁCI ŽELENICETomáš Tietze
23PREDÁTOŘIHana Kellerová
24BULLDOG KOVO PBLukáš Dundr
25DRAČICE BULLDOG KOVO PB Luboš Dundr
26DRACI ZE SPORTOVKY Veronika Štovíčková
27TĚSTOSTERON Radek Litoš
28MŠ PASTELKA Klára Kunstová
29AUTOŠKOLÁCI JEDEME ROVNĚ Alexandr Agh
30MOSTECKÁ MONTÁŽNÍ - ČERVENÍ Michal Bodnár
31MOSTECKÁ MONTÁŽNÍ - MODŘÍ Jan Ulrich
32NESLYŠÍCÍ MOST DEAF IILukáš Šic
33ALMOST FAMILY Karolína Jiříčková
34KOROteam Jakub Smetánka
35POZDNÍ SBĚR LOUKA Olga Klokočová
36TĚŽKÉ VÁHY Z LOUKY František Hovorka
37EFECTA Kateřina Pelcová
38VERVAKateřina Pelcová
39OPTIMÁCI Marcela Černá
40STARCOLOR 2Martina Rucká
41PROFÍCI Z PROFOLU František Myška
42bRUMbambuleMichal Taške
43MĚŠŤÁCI Jaroslav Hrvol
44GORILY Marie Likařová
45PIRANĚ Petra Havlová
46MOSTEČTÍ LVIAleš Havlůj
47RYCHLÁ PÁDLA Ludmila Ludvíková
48VODNÍ DRACI Michal Dunaj

Přihlášené posádky do školního závodu - Matylda

Seznam přihlášných posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1NÁMOŘNÍCI Z EDUCHEMUMichal Kožešník
24EVERLibor Hubáček
3DRACARYSRadka Vaňkátová
4MOKRÝ BANDITIVladimír Mach
5KŘEPELKY A SPOLVít Popelka
6ZŠ ČERNČICE Veronika Benková
7AMA SCHOOL team Jana Staňková
8HOKEJKY Petra Kosnarová
9BEZPEČÁCI Miroslava Marková
10JAMAJSKÝ DRAK Petr Rucker
11DRÁČATA Z KAMENČÁKU Michal Pták
12TUŽKY ZE ŠKOLNÍ Luděk Hrbek
13SEDMIKILA Jana Palová Thomas
14EDUCHEMÁCI Michal Kožešník
15SESTŘIČKY Z CHOMÁČE Hana Karasová
16DIPLOMKA Miroslava Fryčková
17PRŮMKA MOSTJan Novák
18SOG JIRKOVJaroslav Ton
19OPTIMÁCI Marcela Černá
20SOKOLOVŠTÍ DRACI Jan Kolář
21DRACI Z HRDLOŘEZJan Bělohlávek
22DĚTI KAPITÁNA PEŠIHOVojtěch Šrůma
23NAUTILUS 22Milan Vodička
24ŽALUDIVeronika Kovalová
25BULDOČCI 10.ZŠPavel Mašek
26ČIČINKYEva Adamcová
27PANGASUS HUMÁRENSKÝ Eva Adamcová
28PRVNÍ ZÁKLADKA SVÁŽNÁ Jakub Fencl

Přihlášené posádky do hlavního závodu - jezero Most 21 členů

Seznam přihlášených posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1SCAMO DREAM TEAM Zbyněk Dvořák
2MRŠINY Irena Malá
3THE MOST SEXY GIRLSVladislava Turčanová
4BULLDOG KOVO PBLukáš Dundr

Přihlášené posádky do hlavního závodu - jezero Most 11 členů

Seznam přihlášných posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1THE MOST SEXY GIRLS Vladislava Turčanová
2STARCOLOR Miroslav David
3KANONÝŘI Miroslav Kučera
4FITNESS ZIMÁKJan Vágner
5BULLDOG KOVO PBLukáš Dundr
6DRAČICE BULLDOG KOVO PBLuboš Dundr
7BODY BALANCEMiroslava Tancošová
závody dračích lodí
Martina Rucká
+420 724 942 422
Generální partner Dračích lodí
Partneři Dračích lodí
web & design Lukáš Staněk