ZÁVODY dračích lodí 2022

Startovné a pravidla dračích lodí - jezero Matylda

Startovné:
12 500 Kč – firemní posádky
7 500 Kč – korporace přátel
Číslo účtu pro úhradu startovného: 287359538/0300, termín úhrady startovného: 31. 5. 2022.
VS uvádějte prosím číslo posádky, které Vám bude přiřazeno a do poznámky napište jméno vaší posádky.

Vyplněnou příhlášku do hlavního závodu nebo do školního závodu zasílejte elektronicky na tento e-mail.

Základní pravidla závodu:
Starty:
• Starty jsou volné.
• Na start najíždějí lodě současně.
• Najíždění na startovní linii řídí kormidelníci podle pokynů startéra.
• Na pokyn startéra se na linii bójek zastaví.
• Start je z úplného klidu.
• Loď, která podle určení startéra odstartuje předčasně může být penalizována 5 sekundami.
• Startovní povel je „ Připraveni“ a poté zazní výstřel.

Sporné situace rozhodují:
• Organizátor závodu,
• hlavní rozhodčí,
• zástupce asociace DL,
• startér.

Startovné a pravidla dračích lodí - jezero Most

Startovné 21 členů:
15 500 Kč – firemní posádky
9 500 Kč – korporace přátel
Startovné 11 členů:
12 500 Kč – firemní posádky
7 500 Kč – korporace přátel
Číslo účtu pro úhradu startovného: 287359538/0300, termín úhrady startovného: 31. 7. 2022.
VS uvádějte prosím číslo posádky, které Vám bude přiřazeno a do poznámky napište jméno vaší posádky.

Vyplněnou příhlášku do hlavního závodu nebo do školního závodu zasílejte elektronicky na tento e-mail.

Základní pravidla závodu:
Starty:
• Starty jsou volné.
• Na start najíždějí lodě současně.
• Najíždění na startovní linii řídí kormidelníci podle pokynů startéra.
• Na pokyn startéra se na linii bójek zastaví.
• Start je z úplného klidu.
• Loď, která podle určení startéra odstartuje předčasně může být penalizována 5 sekundami.
• Startovní povel je „ Připraveni“ a poté zazní výstřel.

Sporné situace rozhodují:
• Organizátor závodu,
• hlavní rozhodčí,
• zástupce asociace DL,
• startér.

Přihlášené posádky do hlavního závodu - Matylda

Seznam přihlášených posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1SCAMO DREAM TEAM Zbyněk Dvořák
2MRŠINYIrena Malá
3ČERNOŠICKÉ FOSÍLIE Romana Korečková
4CORROTECH Miroslav David
5THE MOST SEXY GIRLS Vladislava Turčanová
6MOKRÝ BANDITI Jiří Chaloupka
7PRODECO TEAM Tomáš Gartner
8KANONÝŘI Miroslav Kučera
9INTERMONT,OPATRNÝ - GROUPIng. Marek Opatrný
10DRACI Z KAMENČÁKU REVIVALMichal Pták
11DRAČICE Z KAMENČÁKU Michal Pták
12PROMILE TEAM Jana Komínková
13SEDLÁCI ZE SOUŠE David Sedlák
14TECHNICKÉ SLUŽBY - FITNESS ZIMÁKJan Vágner
15OUŘADOVÉ Vojtěch Brzoň
16BELA MOSTMartina Hofmanová
17SPORŤÁCIPetr Formánek
18NESLYŠÍCÍ MOST DEAFLukáš Šic
19ORLOVÉZbyněk Vodák
20UHLOMOSTJosef Žižka
21BULLDOG KOVO PBLukáš Dundr
22DRAČICE BULLDOG KOVO PB Luboš Dundr
23DRACI ZE SPORTOVKY Veronika Štovíčková
24TĚSTOSTERON Radek Litoš
25MŠ PASTELKA Klára Kunstová
26AUTOŠKOLÁCI JEDEME ROVNĚ Alexandr Agh
27MOSTECKÁ MONTÁŽNÍ - ČERVENÍ Michal Bodnár
28MOSTECKÁ MONTÁŽNÍ - MODŘÍ Jan Ulrich
29NESLYŠÍCÍ MOST DEAF IILukáš Šic
30INTERDACTRadek Pospíšil
31ALMOST FAMILY Karolína Jiříčková
32KOROteam Jakub Smetánka
33POZDNÍ SBĚR LOUKA Olga Klokočová
34TĚŽKÉ VÁHY Z LOUKY František Hovorka
35EFECTA Kateřina Pelcová
36VERVAKateřina Pelcová
37STARCOLOR Martina Rucká
38PROFÍCI Z PROFOLU František Myška
39bRUMbambuleMichal Taške
40MĚŠŤÁCI Jaroslav Hrvol
41GORILY Marie Likařová
42PIRANĚ Petra Havlová
43MOSTEČTÍ LVIAleš Havlůj
44RYCHLÁ PÁDLA Ludmila Ludvíková
45VODNÍ DRACI Michal Dunaj
46DRAČICE Z KADANĚMilena Hausnerová

Přihlášené posádky do školního závodu - Matylda

Seznam přihlášných posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1NÁMOŘNÍCI Z EDUCHEMUMichal Kožešník
24EVERLibor Hubáček
3DRACARYSRadka Vaňkátová
4MOKRÝ BANDITIVladimír Mach
5POPELKY Vít Popelka
6ZŠ ČERNČICE Veronika Benková
7AMA SCHOOL team Jana Staňková
8HOKEJKY Petra Kosnarová
9BEZPEČÁCI Miroslava Marková
10JAMAJSKÝ DRAK Petr Rucker
11DRÁČATA Z KAMENČÁKU Michal Pták
12TUŽKY ZE ŠKOLNÍ Luděk Hrbek
13SEDMIKILA Jana Palová Thomas
14EDUCHEMÁCI Michal Kožešník
15SESTŘIČKY Z CHOMÁČE Hana Karasová
16DIPLOMKA Miroslava Fryčková
17PRŮMKA MOSTJan Novák
18SOG JIRKOVJaroslav Ton
19OPTIMÁCI Marcela Černá
20SOKOLOVŠTÍ DRACI Jan Kolář
21DRACI Z HRDLOŘEZJan Bělohlávek
22DĚTI KAPITÁNA PEŠIHOVojtěch Šrůma
23NAUTILUS 22Milan Vodička
24ŽALUDIVeronika Kovalová
25BULDOČCI 10.ZŠPavel Mašek
26ČIČINKYEva Adamcová
27PANGASUS HUMÁRENSKÝ Eva Adamcová
28PRVNÍ ZÁKLADKA SVÁŽNÁ Jakub Fencl
30SPORTOVCI Z GYMPLU František Staněk

Přihlášené posádky do hlavního závodu - jezero Most 21 členů

Seznam přihlášených posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1SCAMO DREAM TEAM Zbyněk Dvořák
2MRŠINY Irena Malá
3THE MOST SEXY GIRLSVladislava Turčanová
4BULLDOG KOVO PBLukáš Dundr

Přihlášené posádky do hlavního závodu - jezero Most 11 členů

Seznam přihlášných posádek
Číslo Název posádky Kapitán
1THE MOST SEXY GIRLS Vladislava Turčanová
2STARCOLOR Martina Rucká
3KANONÝŘI Miroslav Kučera
4FITNESS ZIMÁKJan Vágner
5BULLDOG KOVO PBLukáš Dundr
6DRAČICE BULLDOG KOVO PBLuboš Dundr
7CORROTECH Miroslav David
8MRŠINY AIrena Malá
9MRŠINY BIrena Malá
10MĚŠŤÁCI Jaroslav Hrvol
11SCAMO DREAM TEAM Zbyněk Dvořák
12VODNÍ DRACI Michal Dunaj
13SOPTÍCI Lucie Kittlová
14BULLDOG KOVODEMONT Luboš Dundr
15SUPER KOČKY TEPLICE Karla Urbanová
závody dračích lodí
Martina Rucká
+420 724 942 422
Generální partner Dračích lodí
Partneři Dračích lodí
web & design Lukáš Staněk